Úradná správa č.15
05.09.2017, Martin Klovanič

Úradná správa č.15

image
         OBSADENIE R A DZ 
DOSPELÍ
               
6.liga – 6.kolo 10.9.2017 o 15:30 hod.
10:30 Nemcovce  Chmiňany VAVREK DURKÁČ KLIMKO KOČIŠČIN Joz.  
  Uz. Šalgov Záborské SVAT L. BRÍŽEK MARUŠINOVÁ ONDÍK  
  Torysa V. Šebastová BAČA DUCKO TOMEČEK E. MERKOVSKÝ   
  Peč. N. Ves Dubovica FUSEK S. MARKOVIČ ŇAKAT ONOFREJ  
  Chmin. N. Ves Drienov VARGA ULIČNÝ PRUSÁK PAVEL  
  Š. Dravce Rožkovany ANDREJKO HANEL   DUDÁŠ  
  Ľubotice B Hermanovce BABJAK HORVÁTH HLAVATÝ MIKULEC  
               
7.liga - 6.kolo 10.9.2017 o 15:30 hod.
12:30 Gregorovce Š. Sokolovce MARKOVIČ FUEK S. ŇAKAT CUP  
  Žehňa Víťaz MICHALIK JURKO   KOVALIČ  
  Kapušany Hrabkov ČONKA KOČAN   PALKO  
  Ostrovany Fričovce GENČÚR ŠTOFANKO   KOČIŠČIN Ján v Šar.Michaľan.
  Terňa Š. Bohdanovce SEGEĎA VERČIMÁK   KLOVANIČ  
  Brezovička Žipov PTÁK TOMEČEK F.   MIŠKO  
  Petrovany Kojatice DURKÁČ VAVREK   JENČA v Petrovanoch
               
8. liga A – 4.kolo 10.9.2017 o 15:30 hod.
10:30 Tulčík Svinia HLAVATÝ BABJAK HORVÁTH KOVALIČ  
  Lemešany Janov ONOFREJ M.        
  Kokošovce Haniska MAĎAR        
  Miklušovce Sedlice KOČIŠ        
  Drien. N. Ves Chmeľov KVAŠŇÁK     KOČIŠČIN Joz  
  Radatice Ruská N. Ves KOŽLEJ M.        
               
8.liga B -3.kolo 10.9.2017 o 15:30 hod.
10:30 Lipany B Brezovica CISKO Š. KOŽLEJ M. KOČIŠ MIKULEC v Ďačove
  Poloma Krivany CISKO Š.        
  Jakubovany Jakubova Voľa FÚSEK A.     CUP  
  Jarovnice Hubošovce RŽONCA SOPKO      
  voľno Medzany          
 
4.liga dorast – 6.kolo 9.9.2017 o 15:00 hod.
12:30 Ruská N. Ves Rožkovany ČONKA ŽELINSKÝ      
  Veľký Šariš Kendice HLAVATÝ ANDREJKO      
15:30 Kamenica Župčany CISKO Š.        
  Ražňany Gregorovce BABJAK TOMEČEK E.      
10.9. 12:30 Torysa Demjata DUCKO BAČA TOMEČEK E. MERKOVSKÝ  
10.9. 12:45 Uzovce Kapušany KOŽLEJ P.        
10.9. 13:00 Široké Dubovica PRUSÁK        
               
5.liga dorast - 3.kolo 9.9.2017 o 15:00 hod.
  Lemešany Drienov SOPKO        
  Uz. Šalgov Š. Dravce SEGEĎA        
  Tulčík Záhradné ŇACHAJ HORVÁTH      
  Peč. N. Ves Víťaz GENČÚR        
14.9. 17:00 Kojatice Hrabkov SEGEĎA        
 
3.liga žiaci – 6.kolo 9.9.2017 o 15:00 hod.
11:00 Ostrovany Malý Šariš FÚSEK A. KLIMKO     v Ražňanoch
  Pušovce Veľký Šariš MARKOVIČ ŇAKAT      
  Ruská N. Ves Hermanovce ČONKA ŽELINSKÝ      
10.9. 12:30 Jarovnice Kojatice SOPKO RŽONCA      
10.9. 12:45 Dulova Ves Brezovica MAĎAR        
10.9. 13:15 Chmin. N. Ves Š. Michaľany ULIČNÝ VARGA      
10.9. 15:00 Gregorovce Chmiňany KOŽLEJ P.        
               
4.liga A žiaci - 4.kolo 9.9.2017 o 15:00 hod.  
10:00 Fintice Demjata VAVREK BARANOVÁ      
11:00 Záhradné V. Šebastová DURKÁČ        
  Terňa Kendice VERČIMÁK        
  Žehňa Drienov MARUŠINOVÁ KOŽLEJ P.      
10.9. 14:00 Trnkov-Nemcovce Medzany KLIMKO        
10.9. 13:15 Kapušany Petrovany KOČAN ČONKA      
 
 
4.liga B žiaci - 4.kolo 9.9.2017 o 15:00 hod.  
15:30 Miklušovce Sedlice KOČAN        
16:00 Janov Radatice DUCKO        
  voľno Víťaz          
               
               
4.liga C žiaci - 4.kolo 9.9.2017 o 15:00 hod.  
  Krivany Š. Sokolovce-Uzovce PTÁK        
  Rožkovany Brezovička VARGA        
  Jakubovany Dubovica MAJDÁK        
10.9. 13:00 Peč. N. Ves Kamenica FÚSEK A.        
10.9. 13:15 Š. Dravce Torysa HANEL ANDREJKO      
  Poloma voľno          
 
               
3. liga mladších žiakov U11– skupina A
8.9. 17:00 Trnkov   SZUC        
image
image
image
Prečítané: 633x
Zväzové novinky