Úradná správa č.25
11.10.2017, Martin Klovanič

Úradná správa č.25

Úradná správa č.25
         OBSADENIE R A DZ 
DOSPELÍ
               
6.liga – 11.kolo 15.10.2017 o 14:30 hod.
10:30 Uz. Šalgov Chmin. N. Ves VAVREK LIPOVSKÝ DURKÁČ CUP  
  Drienov Nemcovce KOČIŠ ANDREJKO HLAVATÝ MIKULEC  
  Dubovica Rožkovany PALENČÁR ĽAŠ BORZA JENČA  
  V. Šebastová Hermanovce VARGA TOMEČEK E. VERČIMÁK KOČIŠČIN Joz.  
  Záborské Ľubotice B ČONKA HANEL HORVÁTH KOČIŠČIN Ján  
  Chmiňany Š. Dravce TOMEČEK F. KOČAN   ONDÍK  
  Torysa Peč. N. Ves FÚSEK A. KOŽLEJ P. PRUSÁK KNUT  
               
7.liga - 11.kolo 15.10.2017 o 14:30 hod.
10:30 Žehňa Terňa BAČA PTÁK CISKO Š. DUDÁŠ  
  Š. Bohdanovce Gregorovce CISKO Š. BAČA PTÁK DUDÁŠ  
  Fričovce Žipov MARKOVIČ ŇAKAT   MIŠKO  
  Hrabkov Kojatice MAĎAR ULIČNÝ L.   KRAJČÍK  
  Víťaz Petrovany BABJAK KONEČNÝ MARUŠINOVÁ KOVALIČ  
  Š. Sokolovce Brezovička DURKÁČ VAVREK LIPOVSKÝ CUP  
  Kapušany Ostrovany RŽONCA SOPKO   KUBÁNKA  
               
8. liga A – 9.kolo 15.10.2017 o 14:30 hod.
10:30 Haniska Ruská N. Ves SOPKO ULIČNÝ M. RŽONCA MERKOVSKÝ  
  Sedlice Lemešany FÚSEK S. KLEPSATEL      
  Svinia Chmeľov OKRUHĽANSKÝ        
  Janov Radatice SVAT L.        
  Kokošovce Drien, N. Ves ŠTOFANKO JANÍČKO   KLOVANIČ  
  Tulčík Miklušovce ONOFREJ        
               
8.liga B - 8.kolo 15.10.2017 o 14:30 hod.
10:30 Lipany B Medzany ĽAŠ PALENČÁR BORZA JENČA v Ďačove
  Brezovica Jakubova Voľa MIŽENKO        
  Krivany Hubošovce PAVLINSKÝ        
  Jakubovany Jarovnice MICHALIK BRÍŽEK      
  Poloma voľno          
 
4.liga dorast – 11.kolo 14.10.2017 o 14:30 hod.
10:30 Župčany Veľký Šariš KOŽLEJ M. KOŽLEJ P.      
  Dubovica Gregorovce ANDREJKO RŽONCA      
  Demjata Rožkovany ĽAŠ LIPOVSKÝ      
  Kapušany Ruská N. Ves FÚSEK S. HORVÁTH      
  Kendice Ražňany MICHALIK ŇAKAT      
15.10.11:30 Torysa Široké KOŽLEJ P. FÚSEK A.      
15.10.11:45 Uzovce Kamenica MICHALIK        
               
5.liga dorast - 8.kolo 14.10.2017 o 14:30 hod.
  Š. Dravce Kojatice MIŽENKO PAVLINSKÝ      
  Lemešany Víťaz OKRUHĽANSKÝ TOMEČEK E.      
  Uz. Šalgov Peč. N. Ves VARGA PTÁK      
  Tulčík Hrabkov BABJAK HLAVATÝ      
15.10.11:45 Drienov Záhradné ANDREJKO HLAVATÝ      
 
3.liga žiaci – 11.kolo 14.10.2017 o 15:00 hod.
11:00 Š. Michaľany Gregorovce MARKOVIČ JANÍČKO      
11:30 Malý Šariš Veľký Šariš TOMEČEK F. SOPKO      
  Kojatice Hermanovce ULIČNÝ M. KONEČNÝ      
15.10.11:30 Chmiňany Pušovce KOČAN TOMEČEK F.      
14.10.10:30 Jarovnice Ostrovany FÚSEK A. DURKÁČ      
15.10.12:00 Brezovica Ruská N. Ves MIŽENKO        
15.10.14:30 Dulova Ves Chmin. N. Ves SEGEĎA        
               
4.liga A žiaci - 9.kolo 14.10.2017 o 15:00 hod.  
10:00 Fintice Kapušany BORZA BARANOVÁ      
11:00 Záhradné Terňa VERČIMÁK        
12:30 Demjata Kendice LIPOVSKÝ ĽAŠ      
  Petrovany Trnkov-Nemcovce BRÍŽEK MARUŠINOVÁ      
  V. Šebastová Žehňa KOŽLEJ P. KOŽLEJ M.      
15.10.12:00 Medzany Drienov OKRUHĽANSKÝ        
 
 
4.liga B žiaci - 9.kolo 14.10.2017 o 15:00 hod.  
  Sedlice Miklušovce SEGEĎA        
  Radatice Janov KOČAN        
  Víťaz voľno          
               
               
4.liga C žiaci - 9.kolo 14.10.2017 o 15:00 hod.  
10:00 Š. Sokolovce-Uzovce Poloma RŽONCA ANDREJKO      
  Kamenica Krivany MAĎAR        
  Rožkovany Š. Dravce MAJDÁK        
15.10.11:30 Dubovica Torysa PRUSÁK        
15.10.12:00 Jakubovany Peč. N. Ves BRÍŽEK        
  Brezovička voľno          
 
               
ELARIN 3.liga mladších žiakov U13 - skupina F
 
  14.10. 13:30 Krásna Lúka CISKO Š.        
image
image
image
image
Prečítané: 443x
Zväzové novinky