Úradná správa č.37
02.04.2018, Martin Klovanič

Úradná správa č.37

Úradná správa č.37
                        OBSADENIE  R  A  DZ       
         16.  KOLO    
             07. - 08. 04. 2018  -  15:30  HOD.  
  VI. LIGA          
Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
10:30 CHMIŇANY DUBOVICA SVAT L. BAČA DUCKO PALKO
  NEMCOVCE ŠAR. DRAVCE ANDREJKO HORVÁTH PARTILA ČEKAN
  CHM. N. VES ĽUBOTICE  B MARKOVIČ RŽONCA KOČAN CUP
  PEČ. N. VES HERMANOVCE SEGEĎA BORZA DURKÁČ MIŠKO
  TORYSA ROŽKOVANY KVAŠŇAK BRIŽEK CISKO Š. KOVALIČ
  UZ. ŠALGOV DRIENOV ONOFREJ KOČIŠ HLAVATÝ MERKOVSKÝ
  ZÁBORSKÉ V. ŠEBASTOVÁ PALENČÁR MAĎAR ŠTOFANKO KOČIŠČIN Ján
             
  VII. LIGA            
10:30 Š. SOKOLOVCE FRIČOVCE KOČIŠ ONOFREJ HLAVATÝ MERKOVSKÝ
  GREGOROVCE BREZOVIČKA BABJAK MARUŠINOVÁ JURKO LACKO
  TERŇA PETROVANY FUSEK A KOŽLEJ M. KOŽLEJ P. JENČA
  OSTROVANY KOJATICE VARGA KONČULA ULIČNY M. MIKULEC
  KAPUŠANY ŽIPOV OKRUHĽANSKÝ ŇAKAT BARANOVÁ MARTON
  ŽEHŇA Š. BOHDANOVCE SOPKO HANEL KORINKO PALKO
  VÍŤAZ HRABKOV ĽAŠ LIPOVSKÝ KONEČNÝ KOČIŠČIN Joz.
             
  VIII. A  LIGA          
12:30 MIKLUŠOVCE RADATICE GENČÚR PTÁK   DUDÁŠ
  LEMEŠANY DR. N. VES VsFZ FUSEK S. POROCHNAVÝ  
  TULĆÍK RUS. N. VES PRUSÁK JANIČKO    
  KOKOŠOVCE CHMEĽOV MICHALIK SVAT L. SENDERÁK KRAJČÍK
  JANOV SEDLICE PTÁK GENČÚR   DUDÁŠ
  HANISKA SVINIA TOMEČEK F. TOMEČEK E GUĽAŠ  
             
             
         DORAST 16. KOLO    
                             07. 04. 2018  -  15:00  HOD.  
  IV.  LIGA          
  V. ŠARIŠ RAŽŇANY KOČAN KOČIŠ    
  KAPUŠANY DEMJATA ANDREJKO MARUŠINOVÁ SMOLIGA S.  
 15:30 ŠIROKÉ ROŽKOVANY ĽAŠ KONEČNÝ    
15:30 KAMENICA RUSKÁ N. VES CISKO Š.  GENČUR    
8.4. 12:30 TORYSA GREGOROVCE BRIŽEK KVAŠŇAK   KOVALIČ
12.4. 16:30 UZOVCE ŽUPČANY ČONKA HRIŠKO DURÁK  
  VOĽNO DUBOVICA        
             
            Ž I A C I 16.  KOLO  
                               07. 04.2018  -  15:00  HOD.  
  III.  LIGA          
11:00 OSTROVANY HERMANOVCE LIPOVSKÝ JENDRUŠ   v Ražňanoch
8.4. 12:30 JAROVNICE V. ŠARIŠ KONČULA KUBA    
8.4. 12:30 CHMIŇANY M. ŠARIŠ BAČA DUCKO    
8.4. 12:45 DULOVÁ VES Š. MICHAĽANY KLEPSATEL      
8.4. 13:00 GREGOROVCE PUŠOVCE MARUŠINOVÁ BABJAK JURKO  
8.4. 13:00 BREZOVICA KOJATICE CISKO Š      
8.4. 13:15 CHMIN. N. VES RUSKÁ N. VES KOČAN ČECH    
             
      12. KOLO   -   07. 04. 2018  -  15:00  HOD.
  IV. A  LIGA          
10:00 FINTICE ŽEHŇA BABJAK JAKUBČO    
11:00 ZÁHRADNÉ KENDICE HLAVATÝ TOMEČEK E BUJNOVSKÝ  
  V. ŠEBASTOVÁ DEMJATA BAČA GUĽAŠ     
8.4. 12:30 TRNKOV-NEMCOVCE TERŇA PARTILA      
8.4. 13:00 MEDZANY PETROVANY VARGA      
8.4. 13:15 KAPUŠANY DRIENOV ŇAKAT OKRUHĽANSKÝ BARANOVÁ  
             
      11.  KOLO  07. 04. 2018  -  15:00  HOD.
  IV. B   LIGA            
  RADATICE VÍŤAZ KONČULA DURÁK    
16:00 JANOV SEDLICE OKRUHĽANSKÝ HRIŠKO    
  VOĽNO MIKLUŠOVCE        
             
                            12. KOLO   -   07. 04. 2018  -  15:00  HOD.  
                IV. C  LIGA          
10:00 Š. SOKOLOVCE KAMENICA PTÁK      
  KRIVANY Š. DRAVCE MAĎAR      
  ROŽKOVANY TORYSA FUSEK S  KUBA    
  BREZOVIČKA DUBOVICA VARGA      
8.4. 13:00 PEČ. N. VES POLOMA BORZA DURKÁČ    
  JAKUBOVANY VOĽNO        
             
             ELARIN  -  MLADŠI  ŽIACI  U13   
                                   
             
13.04.2018 TRNKOV     UT TOMEČEK F o 17.30 hod.    
Prečítané: 314x