Úradná správa č.43
19.04.2017, Martin Klovanič

Úradná správa č.43

         OBSADENIE R A DZ 
DOSPELÍ
             
6.liga – 18.kolo 23.4.2017 o 16:00 hod.
  Hermanovce Dubovica VsFZ FÚSEK A.   DUDÁŠ
10:30 Záborské Nemcovce PL PL PL PRIBULA
  Peč. N. Ves Drienov ČONKA ŇACHAJ   MIKULEC
  Š. Dravce Petrovany KOŽLEJ M. DURKÁČ   KOVALIČ
  Široké Rožkovany JAKUBČIN SEGEĎA   MERKOVSKÝ
  Torysa V. Šebastová TOMEČEK HLAVATÝ   JENČA
  Kamenica Chmiňany BABJAK MARUŠINOVÁ BORZA MIŠKO
             
7.liga - 18.kolo 23.4.2017 o 16:00 hod.
  Miklušovce Žehňa SOPKO VLČEK   KOČIŠČIN Ján
10:30 Fričovce  Dulova Ves SEMANČÍK VsFZ VAVREK CUP
  Chmin. N. Ves Víťaz OKRUHĽANSKÝ DUCKO   KOČIŠČIN Joz
  Ľubotice B Š. Bohdanovce VsFZ SEMANČÍK   PAVEL
  Kojatice Š. Sokolovce ANDREJKO KLIMKO   KRAJČÍK
  Žipov Ostrovany PALENČÁR BAČA    
  Terňa Uz. Šalgov PTÁK KARAFFA   PALKO
             
8. liga A – 22.kolo 23.4.2017 o 16:00 hod.
  Ruská N. Ves Ličartovce CISKO M. ŽELINSKÝ    
  Kapušany  Hrabkov PL PL PL PRIBULA
10:30 Drien. N. Ves Svinia BORZA BABJAK MARUŠINOVÁ PAVEL
  Janov voľno        
  Kokošovce Sedlice VAVREK      
  Tulčík Radatice SVAT L. KOČAN    
  Ovčie  Chmeľov RUŽBARSKÝ Dá KORINKO    
  Haniska  Lemešany ONOFREJ      
             
8.liga B -14.kolo 23.4.2017 o 16:00 hod.
  Lipany B Gregorovce MAĎAR     CUP
   13:00 Jakubova Voľa Brezovička ŇACHAJ MAĎAR ČONKA MIŠKO
  Medzany Poloma FÚSEK S. ŇAKAT    
  Krásna Lúka Jakubovany GENČÚR      
  Brezovica Krivany ULIČNÝ HANEL   KNUT
  Hubošovce Jarovnice KOČIŠ      
             
 
4.liga dorast - 18.kolo 22.4.2017 o 15:00 hod.
22.4. 16:00 Kamenica Ražňany GENČÚR KARAFFA    
  Fričovce Župčany BABJAK KLIMKO    
  Kendice voľno        
  Kapušany  Demjata DURKÁČ KOČIŠ    
23.4. 13:15 Široké Gregorovce SEGEĎA     MERKOVSKÝ
23.4. 13:15 Torysa Rožkovany HLAVATÝ TOMEČEK   JENČA
 23.4. 11:30 Safi Prešov Dubovica BAČA      
             
5.liga dorast - 18.kolo 22.4.2017 o 15:00 hod.
 11:00 Veľký Šariš Lemešany MARUŠINOVÁ ĽAŠ    
 12:30 Ruská N.V. Hrabkov SOPKO KORINKO    
  Peč. N. Ves Tulčík PTÁK MIŽENKO    
  Uz. Šalgov Uzovce OKRUHĽANSKÝ ŇAKAT    
  Víťaz  voľno        
23.4. 13:15 Š. Dravce Záhradné DURKÁČ KOŽLEJ M.   KOVALIČ
23.4. 13:15 Kojatice Š. Sokolovce KLIMKO ANDREJKO    
             
 
3.liga žiaci – 18.kolo 22.4.2017 o 15:00 hod.
 09:00 Veľký Šariš Malý Šariš ĽAŠ MARUŠINOVÁ    
  Pušovce Ruská N. Ves HLAVATÝ      
12:00 Ostrovany Víťaz KOŽLEJ M.     v Ražňanoch
23.4. 13:30 Brezovica Jarovnice HANEL ULIČNÝ    
23.4. 13:30 Hermanovce Kapušany FÚSEK A.      
23.4. 13:00 Chmiňany Dulova Ves DUCKO      
23.4. 13:45 Chmin. N. Ves Š. Michaľany OKRUHĽANSKÝ      
             
4.liga žiaci A - 13.kolo 22.4.2017 o 15:00 hod.
  Žehňa Š. Bohdanovce RUŽBARSKÝ Dá DUCKO    
  Drienov Kendice FÚSEK S.      
  Petrovany V. Šebastová FÚSEK A.      
 
 
4.liga žiaci B - 13.kolo 22.4.2017 o 15:00 hod.
 16:00 Žipov Miklušovce VAVREK      
  Radatice Sedlice ŇACHAJ      
  Janov voľno        
             
             
4.liga žiaci C - 13.kolo 22.4.2017 o 15:00 hod.
  Župčany Ražňany TOMEČEK      
  Kojatice voľno        
23.4. 13:30 Medzany Peč. N. Ves ŇAKAT FÚSEK S.    
             
4. liga žiaci D - 14. kolo 22.4.2017 o 15:00 hod.
     10:00 Fintice Gregorovce ŽELINSKÝ RŽONCA    
     12:30 Demjata Trnkov-Nemcovce KOČIŠ DURKÁČ    
  Terňa Uzovce ANDREJKO BRÍŽEK    
  Záhradné  voľno        
             
4.liga žiaci E - 14.kolo 22.4.2017 o 15:00 hod.
14:00 Kamenica Torysa KARAFFA GENČÚR    
  Krivany Brezovička MAJDÁK      
  Poloma Š. Dravce CISKO Š.      
  Rožkovany Dubovica VARGA      
 
             
  Mladší žiaci skupina E 23.4.2017 o 16:00  Nemcovce
    ĽAŠ    
             
  Mladší žiaci skupina F  22.4.2017 o 13:00  Pečovská N.V.
    PALENČÁR    
             
  Mladší žiaci skupina A  22.4.2017 o 15:00  Lemešany
    KOČAN    
             
  Mladší žiaci skupina C   22.4.2017 o 13:00  Hrabkov
    SEGEĎA    
             
VÝJAZD DO POĽSKA 23.4.2017: CISKO Š., MIŽENKO, VARGA Ľ. Zodpovedný CISKO Š.
Prečítané: 234x