Úradná správa č.47
09.05.2018, Martin Klovanič

Úradná správa č.47

Úradná správa č.47
         OBSADENIE R A DZ 
DOSPELÍ
               
6.liga – 21.kolo 13.5.2018 o 16:30 hod.
10:30 Dubovica Š. Dravce PALENČÁR PTÁK VARGA MIKULEC  
  Uz. Šalgov Nemcovce ANDREJKO  HANEL VERČIMÁK PRIBULA  
  Chmiňany Torysa MARKOVIČ ŇAKAT KOŽLEJ M KOVALIČ  
  Záborské Peč. N. Ves ULIČNY M ULIČNY L SOPKO MERKOVSKÝ  
  V. Šebastová Chmin. N. Ves RŽONCA DURKÁČ KOČIŠ KNUT  
  Drienov Ľubotice B ŚTOFANKO KOŽLEJ P KUBA MARTON  
  Rožkovany Hermanovce MICHALIK DUCKO TOMEČEK E KOČIŠČIN Ján  
               
7.liga - 21.kolo 13.5.2018 o 16:30 hod.
10:30 Fričovce Brezovička BABJAK PRUSÁK KVAŠŇAK JENČA  
  Žehňa Gregorovce BAČA TOMEČEK F KUHAJDIK KLOVANIČ  
  Š. Sokolovce Kapušany PAVLINSKÝ CISKO Š BUJNOVSKÝ VAŇO  
  Víťaz Ostrovany KOČAN KONČULA PARTILA KOČIŠČIN Joz.  
  Hrabkov Terňa KVAŠNAK BABJAK   JENČA  
  Š. Bohdanovce Petrovany FUSEK A  MARUŠINOVÁ GUĽAŠ DUDÁŠ  
  Žipov Kojatice ONOFREJ POROCHNAVÝ   PALKO  
               
8. liga A – 17.kolo 13.5.2018 o 16:30 hod.
10:30 Janov Tulčík KORINKO LIPOVSKÝ OKRUHĽANSKÝ DUDÁŠ  
  Kokošovce Lemešany PRUSÁK BARANOVÁ   MIKULEC  
  Haniska Miklušovce OKRUHĽANSKÝ        
  Svinia Drien. N. Ves HLAVATÝ        
  Sedlice Radatice SEGEĎA        
  Chmeľov Ruská N. Ves BRÍŽEK        
               
8.liga B - 14.kolo 13.5.2018 o 16:30 hod.
  Brezovica Poloma SEGEĎA JURKO      
  Lipany B Jakubovany PTÁK VARGA PALENČÁR MIŠKO Ďačov
  Krivany Jarovnice ĽAŠ        
  Hubošovce Medzany LIPOVSKÝ        
  Jakubova Voľa voľno          
 
4.liga dorast – 21.kolo 12.5.2018 o 15:00 hod.
10:30 Župčany Ruská N. Ves DURKÁČ KUBA      
  Kapušany Široké BORZA KUHAJDIK      
  Demjata Kamenica KORINKO PARTILA      
  Dubovica Ražňany OKRUHĽANSKÝ MARKOVIČ      
  Gregorovce Rožkovany SEGEĎA PARTILA      
13.5. 13:45 Uzovce Veľký Šariš CISKO Š PAVLINSKÝ      
  voľno Torysa          
               
5.liga dorast - 14.kolo 12.5.2018 o 15:00 hod.
12:15 Kojatice Víťaz ĽAŠ TOMEĆEK F      
  Lemešany Tulčík BABJAK        
  Š. Dravce Hrabkov PALENČÁR        
  Záhradné Peč. N. Ves SOPKO        
13.5. 13:45 Drienov Uz. Šalgov KOŽLEJ P ŠTOFANKO KUBA MARTON  
 
3.liga žiaci – 21.kolo 12.5.2018 o 15:00 hod.
11:30 Malý Šariš Pušovce VERČIMÁK FUSEK S      
  Kojatice Chmin. N. Ves TOMEČEK E ĽAŠ TOMEČEK F    
13.5. 13:30 Chmiňany Jarovnice ŇAKAT MARKOVIČ KOŹLEJ M    
13.5. 13:30 Veľký Šariš Hermanovce HLAVATÝ        
13.5. 13:45 Dulova Ves Gregorovce SOPKO BARANOVÁ      
13.5. 14:00 Brezovica Ostrovany JURKO SEGEĎA      
  Š. Michaľany voľno          
               
4.liga A žiaci - 17.kolo 12.5.2018 o 15:00 hod.  
10:30 Kendice Žehňa DUCKO KOČAN      
11:00 Záhradné Trnkov-Nemcovce KUHAJDIK SOPKO      
12:30 Demjata Terňa PARTILA KORINKO      
  V. Šebastová Kapušany HRIŠKO FUSEK A DUDA    
  Petrovany Drienov JURKO JENDRUŠ      
13.5. 14:00 Medzany Fintice LIPOVSKÝ        
 
 
4.liga B žiaci - 16.kolo 12.5.2018 o 15:00 hod.  
8.5. 17:00 Víťaz Radatice Odohrané        
  Sedlice Janov LIPOVSKÝ        
  Miklušovce voľno          
               
               
4.liga C žiaci - 17.kolo 12.5.2018 o 15:00 hod.  
10:00 Š. Sokolovce-Uzovce Jakubovany PTÁK        
  Rožkovany Krivany PAVLINSKÝ        
  Brezovička Peč. N. Ves VARGA        
  Kamenica Poloma CISKO Š        
13.5. 13:30 Dubovica Š. Dravce VARGA PTÁK PALENČÁR    
  Torysa voľno          
 
               
PREDOHRÁVKY
DORAST - IV. liga 19. kolo
16.5. 17:00 Kapušany Uzovce          
DORAST - V. liga 12. kolo
9.5. 17:30 Záhradné Tulčík Odohrané        
ŽIACI - IV.C liga 19. kolo
8.5. 10:00 Š: Sokolovce-Uzovce Š. Dravce Odohrané        
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. A
12.5. 10:00 Dulova Ves ihrisko v Dulovej Vsi   MARUŠINOVÁ      
ELARIN - mladší žiaci U11 sk. B
12.5. 14:00 Ovčie ihrisko v Ovčom   KOŽLEJ P      
ELARIN - mladší žiaci U11 sk. C
8.5. 16:00 Torysa ihrisko v Toryse Odohrané        
image
Autor: Viktor Zamborský
Zdroj: ObFZ
Prečítané: 325x