Úradná správa č.51
17.05.2017, Martin Klovanič

Úradná správa č.51

Úradná správa č.51
         OBSADENIE R A DZ 
DOSPELÍ
               
6.liga – 22.kolo 21.5.2017 o 17:00 hod.
10:30 Nemcovce Petrovany PRUSÁK DURKÁČ BORZA JENČA  
  Hermanovce Drienov MIŽENKO SEGEĎA   LACKO  
  Dubovica Rožkovany PALENČÁR GENČÚR   MIŠENČÍK  
  Záborské V.Šebastová ZUBKA KOČAN KOČIŠ KOČIŠČIN Joz  
  Peč.N.Ves Chmiňany ĽAŠ BORZA HLAVATÝ ČEKAN  
  Š.Dravce Kamenica ČONKA KOŽLEJ M. CISKO Š. KNUT  
  Široké Torysa KVAŠŇÁK ŇAKAT   CUP  
               
7.liga - 22.kolo 21.5.2017 o 17:00 hod.
10:30 Dulova Ves Š.Bohdanovce CISKO Š. MIŽENKO OKRUHĽANSKÝ MIŠENČÍK  
  Miklušovce Víťaz SOPKO MARUŠINOVÁ   DUDÁŠ  
  Žehňa Š.Sokolovce OKRUHĽANSKÝ DUCKO   PAVEL  
  Fričovce Ostrovany HAVIRA KOŽLEJ P.   MIKULEC  
  Chmin.N.Ves Uz.Šalgov MICHALIK FÚSEK S. SVAT L. ONOFREJ  
  Ľubotice B Terňa TOMEČEK PRUSÁK   MIŠKO  
  Kojatice Žipov KAČMÁR LIPOVSKÝ   PALKO  
               
8. liga A - 26.kolo 21.5.2017 o 17:00 hod.
10:30 Ruská N. Ves Svinia MAĎAR VARGA ANDREJKO KOČIŠČIN Joz  
  Ličartovce Sedlice BAČA     JENČA  
  Kapušany Radatice MARKOVIČ BRÍŽEK   KOVALIČ  
  Drien.N.Ves Chmeľov SEMANČÍK JURKO      
  Janov Lemešany DURKÁČ        
  Kokošovce Haniska KLOVANIČ        
  Tulčík Ovčie BABJAK        
  Hrabkov voľno          
               
8.liga B -18.kolo 21.5.2017 o 17:00 hod.
10:30 Brezovička Jakubovany BABJAK BAČA SOPKO MIKULEC  
  Lipany B Poloma PTÁK       Ďačov
  Gregorovce Krivany ANDREJKO ŽELINSKÝ   KUBÁNKA  
  Jakubova Voľa Jarovnice MAĎAR        
  Medzany Hubošovce RUŽBARSKÝ HORVÁTH      
  Krásna Lúka Brezovica VARGA        
               
 
4.liga dorast - 22.kolo 20.5.2017 o 15:00 hod.
  Župčany Demjata BORZA ŇAKAT      
  Dubovica Gregorovce PTÁK MAJDÁK      
  Fričovce Rožkovany HLAVATÝ KOŽLEJ M.      
  Kendice Ražňany ĽAŠ MARUŠINOVÁ      
  Kapušany Kamenica ČONKA JURKO      
21.5. 14:15 Široké Torysa ŇAKAT KVAŠŇÁK   CUP  
  SAFI voľno          
               
5.liga dorast - 22.kolo 20.5.2017 o 15:00 hod.
  Víťaz Tulčik DURKÁČ KOŽLEJ P.      
  Uz.Šalgov Ruská N.Ves GENČÚR        
  Peč.N.Ves Lemešany MIŽENKO        
21.5. 14:15 Uzovce Záhradné KARAFFA        
21.5. 14:15 Š.Dravce V.Šariš KOŽLEJ M. ČONKA   KNUT  
21.5. 14:15 Kojatice Hrabkov LIPOVSKÝ KAČMÁR   PALKO  
  voľno Š.Sokolovce          
               
 
3.liga žiaci - 22.kolo 20.5.2017 o 15:00 hod.
 12:00 Ostrovany Pušovce GENČÚR       Ražňany
21.5. 14:00 Dulova Ves Jarovnice OKRUHĽANSKÝ        
21.5. 14:00 Chmiňany Ruská N.Ves FÚSEK S.        
21.5. 14:30 Hermanovce Š.Michaľany SEGEĎA        
21.5. 14:30 Brezovica V.Šariš PTÁK        
21.5. 14:45 Kapušany Víťaz BRÍŽEK MARKOVIČ    
21.5. 14:45 Chmin.N.Ves M.Šariš SVAT L.        
               
4.liga žiaci A - 17.kolo 20.5.2017 o 15:00 hod.
  Petrovany Š.Bohdanovce DUCKO ŽELINSKÝ    
  Drienov V.Šebastová FÚSEK S.        
  Žehňa Kendice MARKOVIČ TOMEČEK    
 
 
4.liga žiaci B - 17.kolo 20.5.2017 o 15:00 hod.
 16:00 Janov Miklušovce SEGEĎA        
 16:00 Žipov Sedlice KOČIŠ        
  Radatice voľno          
               
               
4.liga žiaci C – 17.kolo 20.5.2017 o 15:00 hod.
  Kojatice Peč.N.Ves ANDREJKO        
21.5. 14:30 Medzany Ražňany HORVÁTH RUŽBARSKÝ      
  Župčany voľno          
               
4. liga žiaci D - 18. kolo 20.5.2017 o 15:00 hod.
10:00 Fintice Trnkov-Nemcovce BAČA VERČIMÁK      
12:30 Gregorovce Uzovce BAČA        
  Záhradné Terňa SEMANČÍK        
  Demjata voľno          
               
4.liga žiaci E – 18.kolo 20.5.2017 o 15:00 hod.
  Krivany Š.Dravce CISKO Š.        
  Poloma Kamenica VARGA        
13:00 Rožkovany Brezovička PALENČÁR        
21.5. 14:00 Dubovica Torysa GENČÚR PALENČÁR      
 
               
DOHRÁVKY
DOSPELI 6. liga  – 18.kolo 18.5.2017 o 17:30 hod. 
  Široké Rožkovany SVAT L. ANDREJKO SEGEĎA MIŠKO  
               
DOSPELI 7. liga  – 20.kolo 26.5.2017 o 17:45 hod. 
  Fričovce Š.Bohdanovce ČONKA DUCKO HLAVATÝ KOČIŠČIN Ján  
               
DORAST 5. liga  – 20.kolo 17.5.2017 o 17:00 hod. 
  Hrabkov V.Šariš ANDREJKO        
ŽIACI 3. liga  – 20.kolo 17.5.2017 o 17:00 hod. 
  Pušovce V.Šariš RUŽBARSKÝ ŽELINSKÝ      
               
ŽIACI 3. liga  – 21.kolo 19.5.2017 o 16:00 hod. 
  Jarovnice Kapušany PALENČÁR        
               
ŽIACI 4. liga B  – 13.kolo 17.5.2017 o 17:30 hod. 
  Žipov Miklušovce DURKÁČ        
           
               
  Mladší žiaci skupina F 20.5.2017
11:00 Brezovica VARGA    
               
  Mladší žiaci skupina C 20.5.2017
13:00 Hrabkov OKRUHĽANSKÝ   Multif. ihrisko ZŠ Hrabkov
               
  Mladší žiaci skupina B 20.5.2017
17:00 Záborské KOČAN   Multif. Ihrisko FK Záborské
Prečítané: 210x
Zväzové novinky