ELARIN CUP SA DOSTÁVA DO ZÁVEREČNEJ FÁZY
07.06.2018, Martin Klovanič

ELARIN CUP SA DOSTÁVA DO ZÁVEREČNEJ FÁZY

ELARIN CUP SA DOSTÁVA DO ZÁVEREČNEJ FÁZY

ELARIN CUP ObFZ Prešov 2018 pre vekovú kategóriu U 13 mladších žiakov sa dostáva do záverečnej fázy.

Po rozdelení do základných kvalifikačných skupín sa odohrali už aj turnaje prvej nadstavby o konečné umiestnenie.

 

Pre lepší prehľad Vám prinášam doterajší prierez ELARIN CUP 2018.

Do ELARIN CUP 2018 sa prihlásilo celkom 24 mládežníckych družstiev, ktoré boli rozdelené do 6 základných kvalifikačných skupín. V priebehu jesene 2017 a na jar 2018 sa odohralo v každej z nich po osem turnajov systémom každý s každým, číže jednotlivé tímy nastúpili proti sebe v 24 stretnutiach. Hralo sa na upravených hracích plochách s menšími bránkami, jednotlivé zápasy trvali 25 minút.

Poradie v kvalifikačných skupinách:

A - 1.Dulová Ves, 2.Lemešany, 3.Kokošovce, 4.Šar.Bohdanovce,

B - 1.Veľký Šariš, 2.Fintice, 3.Záborské, 4.Ruská N.Ves,

C - 1.Župčany, 2.Kojatice, 3.Fričovce, 4.Hrabkov,

D - 1.Trnkov, 2.Pušovce, 3.Chmeľov, 4.Nemcovce,

E - 1.Ražňany, 2.Šar.Michaľany, 3.Šar.Sokolovce, 4.Uz.Šalgov,

F - 1.Brezovica, 2.Pečovská N.Ves, 3.Krásna Lúka, 4.Kamenica.

Prvé dve družstvá z každej skupiny postúpili do troch skupín prvej nadstavby o titul a v týchto skupinách skončili v nasledujúcom poradí:

skupina G : 1.Veľký Šariš, 2.Dulová Ves, 3.Fintice, 4.Lemešany,

skupina H :1.Župčany, 2.Pušovce, 3.Trnkov, 4.Kojatice,

skupina I: 1.Brezovica, 2.Ražňany, 3.Šar.Michaľany, 4.Pečovská N.Ves,

Družstvá umiestnené v základných skupinách na 3. a 4. miestach  vytvorili ďalšie skupiny v ktorých skončili v nasledujúcom poradí:

skupina J : 1.Kokošovce, 2.Šar.Bohdanovce, 3.Ruská N.Ves, 4.Záborské,

skupina K :1.Fričovce, 2.Chmeľov, 3.Hrabkov, 4.Nemcovce,

skupina L: 1.Krásna Lúka, 2.Kamenica, 3.Uz.Šalgov, 4.Šar.Sokolovce,

 

Po týchto turnajoch nasleduje II.nadstavba, kde si družstvá v skupinách zmerajú sily už o konečné umiestnenie.

O 1.- 4. miesto: Župčany, Brezovica, V.Šariš, Dulova Ves,

O 5.- 8. miesto: Fintice, Šar.Michaľany, Ražňany, Pušovce,

O 9. – 12. miesto: Trnkov, Lemešany, Kojatice, Peč.N.Ves,

O 13. – 16. miesto: Fričovce, Kokošovce, Krásna Lúka, Chmeľov,

O 17. – 20. miesto: Ruská N.Ves, Kamenica, Šar.Bohdanovce, Hrabkov,

O 21. – 24. miesto: Uz.Šalgov, Nemcovce, Šar.Sokolovce, Záborské,

Veková kategória mladších žiakov U13 ELARIN CUP ObFZ Prešov pokračovala v sobotu 2.júna od 10 h. turnajom prvej nadstavby v skupine I, ktorý hostila Pečovská Nová Ves.

Najlepšie pripravený na turnaj a najvyrovnanejšie výkony predviedol výber Brezovice, pod vedením trénera Vladimíra Sudimáka. Bolo vidieť, že v klube sa s mládežou pracuje dlhodobo a jeho zverenci, ktorí prišli na turnaj aj v najpočetnejšom zložení ním prešli bez zaváhania a suverénne s plným bodovým ziskom zvíťazili.

 

FK TJ Sokol Brezovica nastúpila v tomto zložení:

Patrik Šulík - Lukáš Novák, Adela Vašáková (C), Joachim Majerský, Martin Piskura, Lukáš Sabol, Denis Molčan, Tobias Peter Matia, Lukáš Huňady, Alexander Oľšavský, Dominik Sudimák, Lukáš Bujňák, František Vašák, Matúš Oľšavský, Kristián Molčan, Šimon Ďurica, Jakub Oľšavský, Lukáš Bujnovský,

tréner: Vladimír Sudimák, vedúci mužstva: Patrik Veľký.

Výsledky v nadstavbovej skupine I v Pečovskej Novej Vsi:

Brezovica – Ražňany 5:1, Šarišské Michaľany 3:0, Pečovská Nová Ves 2:0,

Ražňany – Šarišské Michaľany 4:3, Pečovská Nová Ves 3:1,

Šarišské Michaľany – Pečovská Nová Ves 3:1,

Najlepší strelci turnaja nadstavbovej skupiny I v Pečovskej Novej Vsi:

Martin Andraščík (Šarišské Michaľany) 5, Rastislav Bačkaj (Ražňany) 4, Daniel Balčák (Ražňany) 3, Lukáš Bujňák (Brezovica) 3, Adela Vašáková (Brezovica) 2, Denis Molčan (Brezovica) 2, Šimon Švec (Šarišské Michaľany 2.

- attila mikloško -

image
Autor: Attila Mikloško
Zdroj: ObFZ
image
Autor: Attila Mikloško
Zdroj: ObFZ
image
Autor: Attila Mikloško
Zdroj: ObFZ
Prečítané: 338x