HALOVÉ TURNAJE OBFZ
11.01.2018, Martin Klovanič

HALOVÉ TURNAJE OBFZ

HALOVÉ TURNAJE OBFZ

ÚČASTNÍCI  29. ROČNÍKA  HALOVÉHO  TURNAJA  ObFZ  2018

DOSPELÍ: - hala ZŠ Sibírska

SKUPINA A                           SKUPINA B                           FINÁLE

nedeľa 28.1.2018                    nedeľa 28.1.2018                  nedeľa 18.2.2018

od 8.00 h.- 14.00 h                 od 14.00 h.- 20.00 h               od 8.00 h

1.Fintice                                  1.Nemcovce                           1.A1

2.Ľubotice B                          2.Drienov                                2.A2

3.Š.Bohdanovce                     3.Ostrovany                            3.A3

4.Radatice                               4.Chmeľov                             4.B1

5.R.N.Ves                               5.Lemešany                             5.B2

6.Lučina                                 6.Haniska                                6.B3

DORAST: - hala ZŠ Sibírska                

SKUPINA A                            SKUPINA B                         FINÁLE

nedeľa 11.2.18                         nedeľa 11.2.18                       streda 28.2.18

od 8.00 h.- 14.00 h                  od 14.00 h.- 20.00 h               od 14.00 h.-20.00 h

1.SAFI PO                               1.Pušovce                               1.A1               

2.Chmiňany                             2.FAMT PO                            2.A2               

3.Fintice                                  3.Hermanovce                         3.A3               

4.M.Šariš                                 4.Š.Michaľany                        4.B1

5.Demjata                                5.Kojatice                               5.B2

6.Dulova Ves                           6.Uz.Šalgov                            6.B3

ŽIACI  U15: - hala ZŠ Sibírska

SKUPINA A               SKUPINA B                SKUPINA C                 FINÁLE

streda 28.2.18              utorok 27.2.18             utorok 27.2.18              piatok 2.3.18

od 8.00h – 14.00h       od 8.30h-14.30h          od 14.30h-19.00h          od 9.00 h                            

1.FAMT PO                 1.Ľubotice                   1.Kojatice                     1.A1              

2.Ostrovany                 2.Malý Šariš                2.Dulova Ves                2.A2   

3.Chmin.N.Ves            3.Gregorovce              3.Š.Michaľany              3.B1   

4.Hermanovce             4.Ruská N.Ves             4.Trnkov                       4.B2   

5.Demjata                    5.Drienov                    5.Radatice                     5.C1

6.Fintice                      6.V.Šebastová                                                    6.C2

MLADŠÍ ŽIACI U13:       

SKUPINA A                           SKUPINA B                                       FINÁLE  

nedeľa 25.2.18 – ZŠ Sib.        nedeľa 25.2.18 – ZŠ Sib.                    ???  marec       Podjavorinská

od 9.00h-13.30h                     od 13.30h-18.00h                               od 8.30h

1.Dulova Ves                          1.Župčany                                           1.Ľubotice                   5.A1

2.Fintice                                  2.Trnkov                                             2.Výber ObFZ             6.B1

3.Š.Bohdanovce                     3.Lemešany                                         3.OZPN Krosno          7.FAMT PO

4.Chmeľov                             4.Ruská N.Ves                                     4.Lipany

5.Brezovica                             5.Tatran PO U15 dievčatá                                                                            

PRÍPRAVKA U11:                           PRÍPRAVKA U9:

SKUPINA A                                       SKUPINA A                                      

štvrtok 1.3.18 – ZŠ Sib.                     pondelok 26.2.18 – ZŠ Sib.

od 9.00 h                                            od 9.00 h                   

1.FAMT PO                                        1.Tatran PO U11 dievčatá

2.Trnkov                                            2.Trnkov                    

3.Brezovica                                        3.Demjata

4.Chmeľov                                         4.Široké

5.Demjata                                           5.Župčany

6.Ľubotice                                          6.FAMT PO

Prečítané: 1273x