Úradná správa č.55
06.06.2018, Martin Klovanič

Úradná správa č.55

Úradná správa č.55
         OBSADENIE R A DZ 
DOSPELÍ
               
6.liga – 25.kolo 10.6.2018 o 17:00 hod.
  Peč. N. Ves Nemcovce PL PL PL ČAGA  
  Torysa Chmin. N. Ves OKRUHĽANSKÝ ULIČNY M VERČIMÁK ONDÍK  
  Uz. Šalgov Š. Dravce FUSEK S KLEPSATEL KONČULA KOČIŠČIN Ján  
  Chmiňany Ľubotice B PALENČÁR VARGA KUBA JENČA  
  Záborské Hermanovce BABJAK JAKUBČO HANEL MIŠKO  
  V. Šebastová Rožkovany FUSEK A HORVÁTH GUĽAŠ MIKULEC  
  Dubovica Drienov VAVREK DURÁK JURKO MRIGLOT  
               
7.liga - 25.kolo 10.6.2018 o 17:00 hod.
10:30 Kapušany Terňa PL PL PL ČAGA  
  Ostrovany Gregorovce PTÁK MIŽENKO PAVLINSKÝ KOČIŠČIN Joz. Uz.
  Žehňa Brezovička KVAŠŇAK DUCKO POROCHNAVÝ MARTON  
  Š. Sokolovce Petrovany ULIČNY L KEREKEŠ TOMEČEK E CUP  
  Víťaz Kojatice BRIŽEK MARUŠINOVÁ   PALKO  
  Hrabkov Žipov MICHALIK ŇAKAT      
15:30 Fričovce Š. Bohdanovce RŽONCA CISKO Š   DUDÁŠ  
               
8. liga A – 21.kolo 10.6.2018 o 17:00 hod.
9.6. 17:00 Tulčík  Drien. N. Ves TOMEČEK F TOMEČEK E   MARTON  
  Miklušovce Lemešany ANDREJKO        
  Kokošovce Radatice TOMEČEK F        
  Janov Ruská N. Ves ŠTOFANKO        
  Haniska Chmeľov KOČAN        
  Svinia Sedlice LIPOVSKÝ        
               
8.liga B - 18.kolo 10.6.2018 o 17:00 hod.
  Brezovica Jarovnice ONOFREJ MARKOVIČ      
  Poloma Medzany KOŽLEJ P        
  Lipany B Hubošovce KOŽLEJ M        
  Krivany Jakubova Voľa DURKÁČ        
  Jakubovany voľno          
 
4.liga dorast – 25.kolo 9.6.2018 o 15:00 hod.
  Široké Veľký Šariš OKRUHĽANSKÝ        
  Kapušany Rožkovany FUSEK A FUSEK S      
  Demjata Gregorovce BABJAK BRIŽEK      
  Dubovica Župčany PTÁK        
10.6. 14:00 Torysa Kamenica ULIČNY M OKRUHĽANSKY VERČIMAK ONDÍK  
12.6. 17:30 Uzovce Ražňany OKRUHĽANSKÝ        
  voľno Ruská N. Ves          
               
5.liga dorast - 18.kolo 9.6.2018 o 15:00 hod.
8.6. 17:30 Tulčík Peč. N. Ves TOMEČEK E TOMEČEK F      
16.6. 15:00 Lemešany Kojatice KOČAN        
  Š. Dravce Záhradné PALENČÁR        
10.6. 14:00 Uz. Šalgov Víťaz KONČULA FUSEK S KLEPSATEL    
10.6. 14:15 Drienov Hrabkov JAKUBČO BABJAK HANEL MIŠKO  
 
3.liga žiaci – 25.kolo 9.6.2018 o 15:00 hod.
11:00 Ostrovany Gregorovce          
11:30 Malý Šariš Š. Michaľany DUCKO        
  Kojatice Veľký Šariš KOŽLEJ P MARUŠINOVÁ      
10.6. 14:00 Jarovnice Chmin. N. Ves MIŽENKO PTÁK PAVLINSKÝ    
10.6. 14:30 Brezovica Hermanovce MARKOVIČ ONOFREJ      
10.6. 14:45 Dulova Ves Pušovce TOMEČEK F        
  Chmiňany voľno          
               
4.liga A žiaci - 21.kolo 9.6.2018 o 15:00 hod.  
5.6. 17:00 Fintice Terňa ODOHRANÉ        
11:00 Záhradné Drienov ONOFREJ        
12:30 Demjata Petrovany BRIŽEK BABJAK      
  V. Šebastová Kendice ŠTOFANKO        
10.6. 14:30 Medzany Žehňa LIPOVSKÝ        
10.6. 14:45 Kapušany Trnkov-Nemcovce PARTILA        
 
 
4.liga B žiaci - 20.kolo 9.6.2018 o 15:00 hod.  
15:30 Miklušovce Radatice KUBA        
16:00 Janov Víťaz ĽAŠ        
  voľno Sedlice          
               
               
4.liga C žiaci - 21.kolo 9.6.2018 o 15:00 hod.  
  Jakubovany Š. Dravce VARGA        
  Rožkovany Poloma MIŽENKO        
  Brezovička Torysa PAVLINSKÝ        
10.6. 14:00 Dubovica Kamenica DURÁK VAVREK JURKO    
10.6. 14:30 Peč. N. Ves Krivany KOŽLEJ P KOŽLEJ M      
  Š. Sokolovce-Uzovce voľno          
 
               
DOHRÁVKY
 4.A liga žiaci 18. kolo
13.6. 17:30 Fintice Záhradné KOČIŠ        
4.A liga žiaci 22 .kolo
7.6. 18:00 Trnkov-Nemcovce Demjata PARTILA        
ELARIN U13 sk. R
9.6.   15:00 Kamenica na ihrisku v Kamenici          
za účasti: R.N.Ves,Kamenica, Š.Bohdanovce, Hrabkov
               
  POĽSKO ĽAŠ KOČIŠ HLAVATÝ      
image
Autor: Viktor Zamborský
Zdroj: ObFZ
image
Autor: Viktor Zamborský
Zdroj: ObFZ
image
Autor: Viktor Zamborský
Zdroj: ObFZ
Prečítané: 467x