Úradná správa č.57
13.06.2018, Martin Klovanič

Úradná správa č.57

Úradná správa č.57
         OBSADENIE R A DZ 
DOSPELÍ
               
6.liga – 26.kolo 17.6.2018 o 17:00 hod.
10:30 Ľubotice B Uz. Šalgov HLAVATÝ DURKÁČ LIPOVSKÝ MARTON  
  Nemcovce Dubovica ŠTOFANKO MARUŠINOVÁ DURÁK MERKOVSKÝ  
  Drienov V. Šebastová VARGA CISKO Š MIŽENKO LACKO  
  Rožkovany Záborské KVAŠŇAK HRIŠKO JURKO DUDÁŠ  
  Hermanovce Chmiňany ĽAŠ KLEPSATEL POROCHNAVÝ KOVALIČ  
  Š. Dravce Torysa MICHALIK BRÍŽEK KEREKEŠ KOČIŠČIN Joz.  
  Chmin. N. Ves Peč. N. Ves TOMEČEK F VERČIMÁK GUĽAŚ MIŠENČÍK A.  
               
7.liga - 26.kolo 17.6.2018 o 17:00 hod.
17:00 Petrovany Žehňa ONOFREJ M DURKÁČ HLAVATÝ MERKOVSKÝ Petrovany
  Gregorovce Fričovce BABJAK KOŽLEJ P HANEL KNUT  
  Š. Bohdanovce Hrabkov KOČIŠ VAVREK KONČULA KUBÁNKA  
  Žipov Víťaz OKRUHĽANSKÝ KOČAN   CUP  
  Kojatice Š. Sokolovce PALENČÁR     KOČIŠČIN Ján  
  Brezovička Kapušany LIPOVSKÝ PTÁK   MIŠKO  
  Terňa Ostrovany MARKOVIČ TOMEČEK E   MIKULEC  
               
8. liga A – 22.kolo 17.6.2018 o 17:00 hod.
10:30 Sedlice Haniska ULIČNÝ L ULIČNÝ M KONČULA PALKO Janov
  Chmeľov Janov FUSEK S        
  Ruská N. Ves Kokošovce FUSEK A     PALKO  
  Radatice Tulčík DUCKO     JENČA  
  Drien. N. Ves Miklušovce ŇAKAT ULIČNÝ L   MARTON  
24.6. 17:00 Lemešany Svinia       JENČA  
               
 
               
               
               
               
               
 
4.liga dorast – 26.kolo 16.6.2018 o 15:00 hod.
10:30 Župčany Demjata FUSEK S FUSEK A DURKÁČ    
  Veľký Šariš Dubovica BRIŽEK DURÁK      
  Gregorovce Kapušany JURKO KEREKEŠ      
  Ruská N. Ves Uzovce HLAVATÝ GUĽAŠ      
13:30 Ražňany Torysa HORVÁTH RŽONCA      
17:00 Kamenica Široké RŽONCA HORVÁTH      
  Rožkovany voľno          
               
 
17.6. 13:00 Drienov Hrabkov CISKO Š VARGA MIŽENKO    
16.6. 15:00 Lemešany Kojatice DUCKO        
               
               
               
 
3.liga žiaci – 26.kolo 16.6.2018 o 15:00 hod.
16:30 Pušovce Jarovnice MARUŠINOVÁ ĽAŠ      
17.6. 11:00 Š. Michaľany Kojatice ANDREJKO JENDRUŠ ČECH    
17.6. 14:00 Veľký Šariš Brezovica ANDREJKO ČECH JENDRUŠ    
17.6. 14:30 Gregorovce Malý Šariš KOŽLEJ P BABJAK HANEL     
17.6. 14:30 Hermanovce Chmiňany KLEPSATEL ĽAŠ POROCHNAVÝ    
17.6. 14:45 Chmin. N. Ves Ostrovany VERĆIMÁK TOMEČEK F GUĽAŚ    
  voľno Dulova Ves          
               
4.liga A žiaci - 22.kolo 16.6.2018 o 15:00 hod.  
7.6. 18:00 Trnkov-Nemcovce Demjata ODOHRANÉ        
10:00 Fintice Drienov ŇAKAT        
10:30 Kendice Medzany KOČAN        
13.6. 17:00 Petrovany V. Šebastová DUCKO        
  Žehňa Záhradné ONOFREJ M        
  Terňa Kapušany          
 
 
   
               
               
               
               
               
4.liga C žiaci - 22.kolo 16.6.2018 o 15:00 hod.  
  Krivany Dubovica PALENČÁR        
  Kamenica Brezovička LIPOVSKÝ        
  Torysa Š. Sokolovce VARGA        
  Poloma Jakubovany MIŽENKO        
17.6. 14:45 Š. Dravce Peč. N. Ves BRÍŽEK MICHALIK KEREKEŠ    
  voľno Ržkovany          
 
               
DOHRÁVKY
 3 liga žiaci 23. kolo
16.6. 11:00 Dulova Ves Ostrovany TOMEČEK F POROCHNAVÝ      
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. M
23.6. 16:00 Brezovica na ihrisku v Brezovici   PTÁK      
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. N
15.6. 17:00 Š. Michaľany na ihrisku v Š. Michaľanoch   PALENČÁR      
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. O
23.6. 16:30 Peč. N. Ves na ihrisku pri ZŠ Peč. N. Ves   PALENČÁR      
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. P
23.6. 15:00 Chmeľov na ihrisku v Chmeľove   KLEPSATEL      
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. R
9.6. 15:00 Kamenica na ihrisku v Kamenici   ODOHRANÉ      
ELARIN - mladší žiaci U13 sk. S
16.6. 9:30 Š. Sokolovce na ihrisku v Š. Sokolovciach   VARGA      
               
               
ELARIN - mladší žiaci U11 sk. D
24.6. 13:00 Široké na ihrisku FK Široké   RUŽBARSKÝ      
ELARIN - mladší žiaci U11 sk. E
16.6. 17:00 Žipov na ihrisku FK Žipov   OKRUHĽANSKÝ      
ELARIN - mladší žiaci U11 sk. F
16.6. 10:00 Jakubova Voľa na ihrisku v Jakubovej Voli   SEGEĎA      

- TMKaKM upozorňuje FK, že v súť. ročníku 18/19 bude každé družstvo musieť mať licencovaného trénera. Z tohto dôvodu doporučujeme adeptom na trénerstvo prihlásiť sa na trénersku licenciu GRASSROOTS C.  Tréneri, ktorí nemajú platnú licenciu, resp. im končí platnosť si môžu predĺžiť licenciu na seminári, ktorý sa uskutoční dňa 29.6.2018 na Drienici hotel Javorina na ktorý je potrebné sa prihlásiť.

image
Autor: Viktor Zamborský
Zdroj: ObFZ
image
Autor: Viktor Zamborský
Zdroj: ObFZ
image
Autor: Viktor Zamborský
Zdroj: ObFZ
image
Autor: ObFZ
Zdroj: ObFZ
image
Autor: ObFZ
Zdroj: ObFZ

Za krátky čas fungovania starší žiaci ŠaZZ Trnkov/ TJ Nemcovce sa stali víťazmi 4.A ligy ObFZ Prešov.Pohár odovzdal predseda ObFZ Prešov  Jiŕí Ballarin.Vďaka patrí trénerom Štefanovi Priesterovi,Petrovi Mikolajovi ,Vladovi Magačovi, chlapcom - vytvorili úžasnú partiu a veĺké vďaka ešte rodičom a klubu TJNemcovce.

Prečítané: 726x